AULHTIKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική 7η Αγωνιστική
29-10-16 16:00 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ – ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Νέας Λαμψάκου –
29-10-16 16:00 ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ Καστέλλας –
29-10-16 16:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ Βατώντα –
29-10-16 16:00 ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ Βαθέος Αυλίδας –
29-10-16 16:00 ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ Βασιλικού –
30-10-16 15:00 ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ Γυμνού –
30-10-16 15:00 ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ Αλιβερίου –
30-10-16 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 6η Αγωνιστική
29-10-16 16:00 ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ Προκοπίου Νέο –
29-10-16 16:00 ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ Αρτεμησίου –
29-10-16 16:00 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ Αιδηψού –
29-10-16 16:00 ΑΟ ΩΡΕΩΝ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ Νέου Πύργου –
30-10-16 15:00 ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Κηρίνθου –
30-10-16 15:00 ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ Νέου Πύργου –
30-10-16 15:00 ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ Αγ. Άννας –
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 6η Αγωνιστική
29-10-16 16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ Πάρκο Λαού –
29-10-16 16:00 ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Αγ. Νικολάου –
30-10-16 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. – ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ Πάρκο Λαού –
30-10-16 15:00 ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ Φύλλων –
30-10-16 15:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ Πάλιουρα –
30-10-16 15:00 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ – ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ» Δροσιάς –
30-10-16 15:00 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Τσαλίκη-Παπίλα –
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 6η Αγωνιστική
29-10-16 13:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ – ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ Αγ. Λουκά –
29-10-16 16:00 ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ Νεοχωρίου –
29-10-16 16:00 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ Καρύστου –
30-10-16 15:00 ΚΥΜΗ – ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ Κύμης –
30-10-16 15:00 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ Δύστου –
30-10-16 15:00 ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ Αμαρύνθου –

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
30-10-16 11:00 ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ – ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ Νέου Πύργου –
30-10-16 11:00 ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ Ελληνικών –
30-10-16 12:00 ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ Αγ. Γεωργίου Λιχάδας –
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 4η Αγωνιστική
29-10-16 16:00 ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Αφρατίου –
30-10-16 11:00 ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ – ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ Αγ. Νικολάου –
30-10-16 11:00 ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ Πάρκο Λαού –
30-10-16 11:00 ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ Δροσιάς –
30-10-16 11:00 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Πολιτικών –
30-10-16 15:00 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Κοντοδεσποτίου –
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 4η Αγωνιστική
30-10-16 11:30 ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ – ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Κριεζών –
30-10-16 15:00 ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ Ζαράκων –
30-10-16 15:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ «Η ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ» – ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ

Advertisements