OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

 

 

 

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 19η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
04-03-17 16:00 ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ Κεχριών 1-2
04-03-17 16:00 ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ Προκοπίου Νέο 3-1
04-03-17 16:00 ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΑΟ ΩΡΕΩΝ Σκεπαστής 3-2
05-03-17 16:00 ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ Αρτεμησίου
05-03-17 16:00 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ Νέου Πύργου
05-03-17 16:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ Μαντουδίου
05-03-17 16:00 ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ Αιδηψού

 

 

B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 19η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
04-03-17 16:00 ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ Φύλλων 3-2
04-03-17 16:00 ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ – ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Καλοχωρίου/Παντειχίου 2-0
04-03-17 16:00 ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Βαθέος Αυλίδας 1-2
04-03-17 16:00 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ – ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ Πάρκο Λαού 2-0
05-03-17 16:00 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Πολιτικών
05-03-17 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. – ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ Πάρκο Λαού
05-03-17 16:00 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Αφρατίου
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 19η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
04-03-17 16:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ – ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ Βρύσης 0-2
05-03-17 12:00 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ – ΚΥΜΗ Σκύρου
05-03-17 16:00 ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ – ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ Τραχηλίου
05-03-17 15:30 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Καρύστου
05-03-17 16:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ – ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ Αγ. Λουκά
05-03-17 16:00 ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ Αμαρύνθου

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ* 17 16 1 0 54 9 0 49
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 18 10 3 5 40 18 0 33
ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ* 17 9 5 3 32 14 0 32
ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ* 17 9 3 5 26 22 0 30
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ* 17 7 7 3 17 12 0 28
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ* 17 7 7 3 25 23 0 28
ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ* 17 7 7 3 31 19 0 28
ΑΟ ΩΡΕΩΝ 18 7 6 5 32 19 0 27
ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ* 17 6 6 5 23 18 0 24
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ* 17 5 4 8 13 20 0 19
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ* 17 5 3 9 23 26 0 18
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 18 4 3 11 26 39 0 15
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ* 17 3 3 11 15 34 0 12
ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ* 17 3 1 13 16 49 0 10
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ* 17 1 1 15 7 58 0 4
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 18 14 2 2 41 16 0 44
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ 18 14 2 2 35 13 0 44
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.* 16 13 3 0 53 9 0 42
ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ 18 12 2 4 33 19 0 38
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ* 16 8 3 5 32 27 0 27
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ* 17 8 2 7 29 29 2 24
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 18 7 3 8 17 20 0 24
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 18 7 3 8 27 31 0 24
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ* 17 6 1 10 23 33 0 19
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ» 18 5 3 10 17 25 0 18
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ* 16 5 2 9 22 26 0 17
ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ* 17 5 1 11 20 41 0 16
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 18 3 4 11 26 44 0 13
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 18 3 3 12 14 35 0 12
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ* 17 1 4 12 15 36 0 7
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 19 14 0 5 37 16 0 42
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ* 18 12 2 4 31 13 0 38
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ* 18 11 3 4 30 22 0 36
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ* 18 10 3 5 35 19 0 33
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ* 18 8 4 6 28 17 0 28
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ* 18 7 7 4 28 17 0 28
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ* 18 7 5 6 29 24 0 26
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ* 18 8 1 9 29 28 0 25
ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ* 18 4 5 9 20 29 0 17
ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ* 18 4 2 12 16 42 0 14
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ 19 3 3 13 17 44 0 12
ΚΥΜΗ* 18 2 3 13 10 39 2 7
Advertisements